Geri
İleri
Sporx'e ücretsiz abone ol, ilk bilen sen ol!
Konferans Ligi'nde grup aşaması tamamlanıyor
UEFA Avrupa Konferans Ligi gruplarında 6. ve son hafta maçları perşembe yapılacak.
Avrupa futbolunun kulüp düzeyindeki üç numaralı turnuvasında A Grubu'nda mücadele eden Medipol Başakşehir, TSİ 18.30'da İskoç ekibi Hearts'ı konuk edecek.
G Grubu'ndaki Demir Grup Sivasspor ise TSİ 20.45'te Çekya temsilcisi Slavia Prag ile deplasmanda karşılaşacak.
Altıncı hafta maçlarının programı (TSİ) şöyle:
18.30 Medipol Başakşehir (Türkiye)-Hearts (İskoçya)
18.30 RFS (Letonya)-Fiorentina (İtalya)
20.45 Slavia Prag (Çekya)-Demir Grup Sivasspor (Türkiye)
20.45 CFR Cluj (Romanya)-Ballkani (Kosova)
20.45 Djurgarden (İsveç)-Shamrock Rovers (İrlanda Cumhuriyeti)
20.45 Zalgiris (Litvanya)-Slovan Bratislava (Slovakya
20.45 Pyunik (Ermenistan)-Basel (İsviçre)
20.45 Apollon (Kıbrıs Rum Kesimi)-Vaduz (Lihtenştayn)
20.45 AZ Alkmaar (Hollanda)-Dnipro (Ukrayna)
23.00 Lech Poznan (Polonya)-Villarreal (İspanya)
23.00 Hapoel Beer Sheva (İsrail)-Austria Wien (Avusturya)
23.00 FCSB (Romanya)-West Ham United (İngiltere)
23.00 Silkeborg (Danimarka)-Anderlecht (Belçika)
23.00 Partizan (Sırbistan)-Slovacko (Çekya)
23.00 Köln (Almanya)-Nice (Fransa)
Avrupa futbolunun kulüp düzeyindeki üç numaralı turnuvasında A Grubu'nda mücadele eden Medipol Başakşehir, TSİ 18.30'da İskoç ekibi Hearts'ı konuk edecek.
G Grubu'ndaki Demir Grup Sivasspor ise TSİ 20.45'te Çekya temsilcisi Slavia Prag ile deplasmanda karşılaşacak.
Altıncı hafta maçlarının programı (TSİ) şöyle:
18.30 Medipol Başakşehir (Türkiye)-Hearts (İskoçya)
18.30 RFS (Letonya)-Fiorentina (İtalya)
20.45 Slavia Prag (Çekya)-Demir Grup Sivasspor (Türkiye)
20.45 CFR Cluj (Romanya)-Ballkani (Kosova)
20.45 Djurgarden (İsveç)-Shamrock Rovers (İrlanda Cumhuriyeti)
--Haber reklamdan sonra devam ediyor--
20.45 Gent (Belçika)-Molde (Norveç)20.45 Zalgiris (Litvanya)-Slovan Bratislava (Slovakya
20.45 Pyunik (Ermenistan)-Basel (İsviçre)
20.45 Apollon (Kıbrıs Rum Kesimi)-Vaduz (Lihtenştayn)
20.45 AZ Alkmaar (Hollanda)-Dnipro (Ukrayna)
23.00 Lech Poznan (Polonya)-Villarreal (İspanya)
23.00 Hapoel Beer Sheva (İsrail)-Austria Wien (Avusturya)
23.00 FCSB (Romanya)-West Ham United (İngiltere)
23.00 Silkeborg (Danimarka)-Anderlecht (Belçika)
23.00 Partizan (Sırbistan)-Slovacko (Çekya)
23.00 Köln (Almanya)-Nice (Fransa)
Haber; AA, Fotoğraf; AA
Diğer haberleri görmek için aşağıya kaydırın.
Diğer Haberler
Diğer haberleri görmek için aşağıya kaydırın.