Sporx Logo
  Takımım Reklam kral oran Kral Oran   Puan Durumu   Haberler   Canlı Skorlar

İngiltere FA Trophy Fikstürü, Maç Sonuçları ve Puan Cetveli

1. Hafta
10 Eylül 2022 Cumartesi
Chertsey Town 17:00 Uxbridge
-
İstatistik
Macclesfield Town 17:00 Tadcaster Albion
-
İstatistik
Haywards Heath Town 17:00 Southall
-
İstatistik
Willand Rovers 17:00 Bideford AFC
-
İstatistik
Sholing 17:00 Lymington Town
-
İstatistik
Boldmere St Michaels 17:00 Sporting Khalsa
-
İstatistik
Hadley 17:00 Sevenoaks Town
-
İstatistik
Basingstoke 17:00 Cirencester Town
-
İstatistik
Clitheroe 17:00 1874 Northwich
-
İstatistik
Felixstowe & Walton United 17:00 Burgess Hill Town
-
İstatistik
Berkhamsted 17:00 Exmouth Town FC
-
İstatistik
Bridlington Town 17:00 Colne
-
İstatistik
Maldon & Tiptree 17:00 Ware
-
İstatistik
Merstham 17:00 Hythe Town
-
İstatistik
Larkhall Athletic 17:00 Melksham Town
-
İstatistik
Didcot Town 17:00 Hamworthy United
-
İstatistik
Long Eaton United 17:00 Gresley
-
İstatistik
Bedfont Sports Club 17:00 Hashtag United
-
İstatistik
Brighouse Town 17:00 Worksop
-
İstatistik
Marlow 17:00 Binfield
-
İstatistik
Widnes 17:00 Skelmersdale United
-
İstatistik
Chipstead 17:00 Waltham Abbey
-
İstatistik
Grantham Town 17:00 Sutton Coldfield Town
-
İstatistik
Chichester City FC 17:00 Faversham Town
-
İstatistik
Cinderford Town 17:00 Thatcham Town
-
İstatistik
Kidsgrove Athletic 17:00 Hinckley L.R.F.C.
-
İstatistik
Newcastle Town 17:00 Spalding United
-
İstatistik
AFC Kempston Rovers 17:00 Dereham Town
-
İstatistik
Bashley 17:00 Frome Town
-
İstatistik
FC Romania 17:00 Westfield FC
-
İstatistik
Walton and Hersham 17:00 Leatherhead
-
İstatistik
AFC Totton 17:00 Slimbridge AFC
-
İstatistik
Walthamstow 17:00 Ashford Town
-
İstatistik
Workington 17:00 Runcorn Linnets
-
İstatistik
Cambridge City 17:00 Yaxley
-
İstatistik
Carlton Town 17:00 Hanley Town
-
İstatistik
Stamford AFC 17:00 Chasetown
-
İstatistik
Wroxham 17:00 East Grinstead Town
-
İstatistik
Ashford United 17:00 AFC Sudbury
-
İstatistik
Northwood 17:00 Hanworth Villa
-
İstatistik
Sheppey United 17:00 Hertford Town
-
İstatistik
Wimborne Town 17:00 Bristol Manor Farm
-
İstatistik
East Thurrock United 17:00 Sutton Common Rovers
-
İstatistik
South Park 17:00 Sittingbourne
-
İstatistik
Ramsbottom United 17:00 Glossop North End
-
İstatistik
Coleshill Town 17:00 St Neots Town
-
İstatistik
Lancing 17:00 Avrupa Ligi Grp. C
-
İstatistik
Tooting & Mitcham 17:00 Corinthian
-
İstatistik
Kidlington 17:00 Tavistock AFC
-
İstatistik
Gorleston 17:00 Coggeshall Town
-
İstatistik
Shildon AFC 17:00 Consett AFC
-
İstatistik
Barton Rovers 17:00 Chatham Town
-
İstatistik
Aylesbury United 17:00 Evesham United
-
İstatistik
Tilbury 17:00 Whitehawk
-
İstatistik
Thame United 17:00 Westbury United
-
İstatistik
Loughborough Dynamo 17:00 Corby Town
-
İstatistik
Witham Town 17:00 Brentwood Town
-
İstatistik
Witton Albion 17:00 Stockton Town
-
İstatistik
Trafford 17:00 Hebburn Town
-
İstatistik
VCD Athletic FC 17:00 Grays Athletic
-
İstatistik
Littlehampton Town 17:00 Ramsgate
-
İstatistik
Halesowen 17:00 Biggleswade FC
-
İstatistik
Basildon United 17:00 Lowestoft Town
-
İstatistik
Prescot Cables 17:00 Cleethorpes Town
-
İstatistik
Daventry Town 17:00 Lincoln United
-
İstatistik
Three Bridges 17:00 Hullbridge Sports
-
İstatistik
North Shields 17:00 Pontefract Collieries
-
İstatistik
Great Wakering Rovers 17:00 Harlow Town
-
İstatistik
Highworth Town 17:00 Paulton Rovers
-
İstatistik
Shepshed Dynamo 17:00 Biggleswade Town
-
İstatistik
Mossley AFC 17:00 Dunston UTS
-
İstatistik
Bootle 17:00 Grimsby Borough
-
İstatistik
Shrewsbury 17:00 Stowmarket Town
-
İstatistik
Welwyn Garden City 17:00 New Salamis FC
-
İstatistik
Bedworth United 17:00 Harborough Town FC
-
İstatistik
City of Liverpool 17:00 Sheffield FC
-
İstatistik
Stocksbridge Park Steels 17:00 Ossett United
-
İstatistik
Beckenham Town 17:00 Rostov Arena
-
İstatistik
Bir Önceki Hafta
Sporx Anasayfasına Dön